Pousada Agape
Gasten van Pousada Agape Cachoeira Paulista hotel met 9 kamers kunnen Santo Antonio Church, gelegen binnen 12 minuten wandelen, bezoeken.
Het Dr. Costa Junior History and Teaching Museum is op maar 1 km verwijderd van dit pension gesitueerd. De nabijgelegen bezienswaardigheden Cachoeira Paulista zijn onder andere New Song, binnen 6 minuten wandelen ervandaan.
De kamers zijn voorzien van een minibar, samen met TV met meerdere kanalen en een flatscreen TV met satellietzenders voor uw gemak. Voor het comfort van de gasten zijn er airconditioning.
Skina Pao I is niet ver van Pousada Agape Cachoeira Paulista geplaatst.
Hotelfaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Mini bar
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Pousada Agape hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 10 minuten om in het stadscentrum van Pousada Agape hotel te komen. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in Pousada Agape hotel?
Klanten van Pousada Agape hotel moeten om 14:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in Pousada Agape hotel?
De gemiddelde prijs van een kamer in Pousada Agape hotel is $26. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in Pousada Agape hotel?
Pousada Agape hotel biedt Basic Driepersoonskamer, Familie Kamer en Standaard Kamer met een Queen Size Bed om eruit te kiezen.